bluebrowncustomgreenorangepinkredturquoiseyellow
 • Layout Style
 • Texture for Boxed, Framed, Rounded Layout Background

 • Font
  • Body:

  • Menu:

  • Title:

  * Fonts are used to example. You able to use 600+ google web fonts in the backend.

Hakkımızda

12. yılını kutlayan Nokta Grup; kuruluşundan itibaren dijital baskı ve kopyalama sektörüne yönelik kağıt, makine – sarf malzemeleri ve teknik servis hizmetlerine odaklanarak, artan tecrübesi ve müşteri portföyü ile hizmet yelpazesini her geçen gün daha da genişletmiştir.

350 m²’lik alanda 5 katlı hizmet binasında 16 personel ve 8 araç ile müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi ilke edinen şirketimiz, ağırlıklı olarak dijital baskı ve kopyalama sektörünün taleplerine cevap vermektedir.

Günümüz koşullarındaki rekabet piyasasında en uygun maliyetli ve kaliteli ürün satışını müşterilerimize sunmak amacıyla temin edilen ürünler depolarımızda stoklanmakta ve siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda zamanında ve eksiksiz olarak sevk edilmektedir.

Müşteri memnuniyetini esas alan şirketimiz bu durumun gereklerini yerine getirmek için müşteri ihtiyaçlarının doğru tespit edilmesi adına, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerini uyum içinde sağlamaktadır. Kurulduğu günden bu yana disiplini, iş ahlakını ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan Nokta Grup, sektörün en büyük sıkıntısı olan teknik hizmet sorununu deneyimli personelleri sayesinde en kısa zamanda çözerek güvenilir bir firma olmanın gururunu yaşamaktadır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; 12 yıllık iş tecrübemiz ve uzman kadromuz ile teknolojik gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza en üst düzeyde değerler katarak sektörde lider olmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz; İş ortaklarımızla birlikte müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli bir hizmet sunarak; rekabette kazanan, sektördeki olası gelişmeleri araştıran, bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulayan, temel değerleri doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen bir firma olarak sektörde tercih edilen iş ortağı olmaktır.

Bu web sitesinin içeriği grafiklerini de içeren Graphtec Corporation'ın mülkiyetindedir ve Graphtec Corporation'ın (burada "Graphtec" veya "Şirket" olarak anılmaktadır) açık yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Bu sitenin kullanımı, kullanıcının burada tanımlanan şartları yerine getirdiği anlamına gelmektedir.

Bu sitedeki tüm bilgi ve yazılım "olduğu gibi" sağlanmaktadır ve etkinliği, belirli bir uygulamanın uygunluğuyla ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir ve performans garantisi yoktur. Hiçbir durumda Graphtec, bu web sitesinde yer alan bilgi, yazılım ve yazılım sürücüleri de dahil olmak üzere ürünlerinin doğru veya yanlış kullanımından kaynaklanan zararlardan sorumlu olmayacaktır. Bu web sitesinde yer alan bilgiler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Bu web sitesinde bulunan yazılıma özgü koşullar için ayrı kullanım koşullarına bakın.

Üçüncü Taraf Sitelerine Bağlantılar

Bazı bağlantılar Graphtec web sitesini terk etmenizi ve diğer siteleri ziyaret etmenizi sağlayabilir. Bağlantı verilen siteler Graphtec Corporation'ın kontrolü dışındadır ve Graphtec, bağlantı verilen herhangi bir sitenin içeriğinden veya böyle bir bağlantı verilen sitedeki herhangi bir bağlantıdan sorumlu değildir. Graphtec bu bağlantıları yalnızca kolaylık sağlamak için sağlar. Herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, herhangi bir bağlantı verilen sitenin veya içeriğinin bir teşvikini teşkil etmez veya ima eder.

Ticari Marka Bilgileri

Aşağıdaki listede yer alan ticari markalar, bu web sitesinde yer alan bir veya daha fazla sayfada belirtilmiştir. Bu liste sadece kolaylık ve konaklama amacı taşımaktadır. Listeyi sağlayarak, Şirket, listelenen herhangi bir markanın yasal statüsü veya listeden çıkarılmış herhangi bir markanın konumuyla ilgili hiçbir tutum almıyor. Listedeki bilgilerin doğru olduğuna inanılsa da, bu bilgiler markalara sahip olduğunu iddia edenlerin verdiği bilgilere dayanmaktadır. Dolayısıyla, Graphtec bu listedeki hatalar veya eksikliklerden herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Şirket tüm ticari markaları sahiplerinin malı olarak kabul etmektedir. Varsa ihlaller, istemeden yapılmaz ve ticari marka sahipleri tarafından resmi yazılı bildirim aldıktan sonra makul bir süre içinde düzelir. Lütfen düzeltme / eklemeleri şu adrese yönlendiriniz: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Nokta Kağıt Sipariş Hattı

Tüm Ürünler Hızlı Sipariş Hattı

0 850 840 0 850